بیمه عمر اصناف

بیمه عمر اصناف پاسارگاد/مشاوران بیمه” زندگی خوب من ” / شرکت بیمه پاسارگاد

 

 

آیا میدانید سالیانه 350 میلیون حادثه شغلی در جهان روی می‌دهد؟؟

بیمه عمر اصناف پرخطر

بیمه عمر اصناف پاسارگاد

و تقریباً 20 هزار حادثه شغلی در ایران که بیش از 2200 حادثه آن منجر به ازکارافتادگی، بیش از 3200 حادثه منجر به نقص عضو و بیش از 1600 حادثهمنجر به فوت می‌گردد!!! و آیا میدانید سالیانه بیش از 150 میلیون نفر با بیماری‌های ناشی از کار درگیر می‌باشند که این آمار در ایران متأسفانه سالیانه بیش از 3400 نفر میباشد؟؟؟

 

 

 

باوجودی که در اکثر کارگاه‌ها کارفرما (پیمانکار) جوانب احتیاطی برای کارگر را با

بیمه عمر پاسارگاد

بیمه عمر اصناف پاسارگاد

تهیه ابزار مناسب کار مهیامی‌کند ولی آیا میدانید اگر در حین کار با سهل‌انگاری یا اتفاقی ناخواسته از جانب کارگر حادثه‌ای روی دهد وکارگر مقصر حادثه قلمداد شود بیمه تأمین اجتماعی هیچ‌گونه هزینه‌ای بابت غرامت پرداخت نمی‌کند؟

در این مورد اگر کارگر خوش‌شانس بوده و کارفرما (پیمانکار) هم مقصر قسمتی از حادثه باشد اگر در طی مراحل قانونی قرارداد کارفرما (پیمانکار) به اتمام برسد آیا به‌راحتی می‌توان هزینه‌ای از او دریافت کرد؟

 

 

بازنشستگی بیمه پاسارگاد

بیمه عمر اصناف پاسارگاد

و آیا میدانید کارگران پاداش بازنشستگی را به‌صورت سنوات از کارفرما (پیمانکار) دریافت می‌کنند و در هنگام بازنشستگی فقط و فقط حقوق بازنشستگی دریافت می‌کنند و خبری از پاداش نیست؟

بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد طرحی منحصربه‌فرد جهت کارگران و اصناف را پیشنهاد می‌دهد که علاوه بر تأمین آرامش کارگران و اصناف در حین حوادث و وقوع بیماری‌های صعب‌العلاج خاص با تأمین هزینه‌های درمانی و ازکارافتادگی باعث می‌شود در هنگام بازنشستگی علاوه بر حقوق سازمان بازنشستگی بتواند از پاداش بازنشستگی نیز استفاده نماید.

 

 

 

طرح اصناف شامل

 

  • هزینه‌های درمانی حوادث، نقص عضو و ازکارافتادگی و فوت

    بیمه عمرپاسارگاد

    بیمه عمر اصناف پاسارگاد

    بیمه عمر پاسارگاد

در این طرح تا سقف 250 میلیون تومان هزینه نقص عضو و ازکارافتادگی تا سقف 500 میلیون تومان هزینه فوت و تا سقف 25 میلیون تومان هزینه حوادث داده می‌شود. «تمام‌پرداختی‌ها بدون کسر فرانشیز میباشد»

 

  • پوشش تکمیل درمان بیماری‌های صعب‌العلاج خاص

 

 

بیمه عمر

بیمه عمر اصناف پاسارگاد

بیماری‌های صعب‌العلاج به دلیل افزایش سن، رژیم غذایی و نحوه زندگی در حال زیادشدن میباشد و هزینه درمان آن نیز متأسفانه بالا میباشد. در این طرح تا سقف 40 میلیون تومان برای هر بیماری، 5 بیماری صعب‌العلاج و مجموعاً 200 میلیون تومان کمک‌هزینه درمان پرداخت می‌گردد. «تمام‌پرداختی‌ها بدون کسر فرانشیز میباشد»

 

 

 

  • تأمین مالی در مواقع موردنیاز (وام)

 

بیمه عمر اصناف پاسارگاد

در اکثر اوقات نیاز به پول برای تأمین بعضی از هزینه‌ها مجبور به گرفتن وام می‌شویم و در این راه باید هفت‌خوان رستم را طی کرد و جدای از مراحل اداری و ضامنین هزینه‌های سفته و کپی و رفت آمد و خطرات آن نیز اضافه می‌گردد که در بعضی‌اوقات می‌خواهیم عطای وام را به لقایش ببخشیم.

در این طرح بدون نیاز به ضامن، چک و سفته تا 90 درصد ارزش بازخرید (سال/ماه) بسته به نحوه و میزان پرداخت می‌توانید وام بگیرید و در طی 3 سال با کمترین کارمزد پرداخت نمایید و از دنبال ضامن گشتن و طی مراحل اداری هم خلاص شوید.

 

 

  • تأمین مالی بازنشستگی

 

بیمه عمر اصناف پاسارگاد

و بالاخره در پایان قرارداد حداقل 5 و حداکثر 30 سال می‌توانید پول پرداختی و سود آن را دریافت کرده وزندگی خوشی را در کنار خانواده تجربه کنید.

لازم به ذکر هست که استفاده یا عدم استفاده از پوشش‌ها هیچ‌گونه تأثیری در مبلغ سود پایان دوره ندارد. همچنین هیچ‌گونه مالیاتی شامل دریافتی بازنشستگی شما نیز نمی‌شود.

 

 

چرا اصناف به بیمه عمر احتیاج دارند؟

همان‌گونه که در ادامه مطلب می‌خوانید اصناف در نوع خطر به دو بخش تقسیم‌بندی می‌شوند. در مورد هردوی این تقسیم‌بندی به دلیل پرخطر بودن یا در معرض خطر بودن شغل و این‌که تقریباً اکثر این افراد بیمه حمایتی تأمین اجتماعی یا بیمه سلامت هم ندارند تهیه این بیمه‌نامه می‌تواند تا حد بسیار زیادی خیال آن‌ها را در هنگام مشکلات و یا بیماری‌های ناشی از کار و یا حتی خارج از محل کار جهت تأمین هزینه‌های درمانی راحت نماید.

طبق آمار مربوط به سال 1395 بیش از 20 هزار مورد حوادث ناشی از کار ثبت‌شده که در این آمار درصد بسیار بالایی نقص عضو، ازکارافتادگی و حتی مرگ با تعداد بیش از 1600 مورد دیده می‌شود؛ که در همه این حوادث با داشتن یک بیمه عمر خوب می‌توان از ناراحتی‌های بعدازآن تا حد بسیار زیادی کاست.

 

چقدر باید در این طرح پرداخت کنم؟؟

در این طرح میزان و نحوه پرداخت و تعداد سال‌های بیمه به انتخاب شما میباشد تا بتوانید بسته به سن و سال و میزان درآمد در این طرح شرکت کنید. بدیهی است که مبلغ بالاتر، پرداخت سالانه به‌جای ماهانه و سال‌های بیشتر بیمه ای باعث افزایش سود می‌گردد.

 

تقسیم‌بندی اصناف

یکی از واحدهای خدماتی در ایران اصناف هستند که در چهار بخش خدماتی، تولیدی، توزیعی و خدمات فنی فعال می‌باشند.

این چهار بخش به دو قسمت اصناف پرخطر و اصناف در معرض خطر تقسیم‌بندی شده‌اند.

 

اصناف پرخطر :

در تعاریف این دو بخش پارامترهای مختلفی لحاظ شده است مثلاً اصناف پرخطر اصنافی هستند که با ابزارآلات تیز و برنده و یا ماشین‌آلات برنده یا ابزارآلات و یا محیط‌های بسیار گرم یا بسیار سرد و … سروکار دارند همچنین در این تقسیم‌بندی بسیاری از تهدیداتی که شاید ازنظر شخص خطرناک نباشد نیز وجود دارد که با بررسی دقیق‌تر متوجه می‌شویم که این تهدیدات به‌ظاهر ساده خطراتی مشکل‌آفرین می‌باشند مانند بوتیک‌ها یا کفش‌فروشی‌ها و یا حتی فروشندگان طلا و جواهرات!!! تعجب کردید؟ بله واقعاً این صنف‌ها هم اکثر به خاطر ایستادن یا نشستن زیاد به‌مرور دچار صدماتی شامل مشکلات قلبی و عروقی، دیسک کمر، دردهای مفصلی، واریس و … می‌شوند.

 

اصناف در معرض خطر:

در تقسیم‌بندی افراد در معرض خطر، اصنافی که خطراتی آن‌ها را تهدید می‌کند ولی درصد ریسک اتفاق افتادن آن کمتر است گنجانده‌شده مثلاً در شغل مشاور املاک، خدمات موبایل، ظروف یک‌بارمصرف و… نشستن یا ایستادن زیاد وجود دارد ولی در این حرفه‌ها به دلیل این‌که مرتباً جای نشستن و ایستادن تغییر می‌کند این صنف در زمره اصناف در معرض خطر قرار دارد ولی این به این معنا نیست که آن‌ها مبرا از خطر می‌باشند.

 

امکان بازنشستگی اکثر افراد شاغل در صنوف به علت نداشتن بیمه تأمین اجتماعی یا به حدنصاب نرسیدن تعداد سال‌های پرداخت حق بیمه وجود ندارد یا با مستمری بسیار پایینی همراه است که باعث می‌شود افراد به‌جای بازنشستگی و استراحت در دوران کهولت بازهم به کارهای سخت و طاقت‌فرسا ادامه دهند. دراین‌بین علاوه بر نقش حمایتی بیمه‌ها در هنگام حوادث امکان بازنشستگی و دریافت مستمری یا دریافت یکجای مبلغ سپرده‌گذاری شده در طی سالیان که با سود حاصل از سپرده‌گذاری نیز همراه میباشد می‌توان دوران خوبی را در کنار خانواده به سر برد.