بیمه عمر و بازنشستگی چیست؟/بیمه عمر و بازنشستگی مناسب چه کسانی است؟ /مشاورین بیمه

 

 

بیمه عمر و بازنشستگی چیست؟

بیمه عمر و بازنشستگی طرحی مکمل صندوق‌های بازنشستگی، تامین‌اجتماعی و یا حتی افرادی که فاقد هرگونه بیمه عمر وبازنشستگی می‌باشند هست و یکی از پرطرفدار‌ترین و بهترین بیمه بازنشستگی می‌باشد. در این طرح افراد می‌توانند با پرداخت مبلغ مشخص و منظم یک بیمه‌نامه بازنشستگی تهیه‌کرده و در هنگام بازنشستگی، یک پاداش بازنشستگی منحصربه‌فرد دریافت کنند تا بتوانند بدون نگرانی دوران بازنشستگی را درکنارخانواده سپری کنند.

 

چرا باید بیمه عمر و بازنشستگی داشته باشیم؟

تمام افراد بالاخره روزی یا بازنشسته می‌شوند یا دیگر توانایی انجام کار را از دست می‌دهند. افرادی که تحت حمایت سازمان بازنشستگی یا تأمین اجتماعی هستند حقوق دریافت خواهند کرد؛ اما معمولاً این حقوق کفاف اداره یک زندگی عادی را نیز نمی‌دهد چه برسد به زندگی یک خانواده که اکثراً فرزندان آن‌ها نیز به سن دانشگاه یا ازدواج رسیده‌اند و افرادی که هیچ پس‌انداز بازنشستگی نداشته‌اند اکنون موقع داشتن یک حقوق خوب یا پس‌انداز عالی می‌باشند که متأسفانه این‌گونه نیست.

 

بیمه بازنشستگی چیست؟/بیمه بازنشستگی مناسب چه کسانی است؟ /مشاورین بیمه

بیمه بازنشستگی چیست؟/بیمه بازنشستگی مناسب چه کسانی است؟ /مشاورین بیمه

اما راه‌حل چیست؟

با داشتن یک بیمه عمر و بازنشستگی مناسب در کنار پس‌انداز صندوق بازنشستگی می‌توانید تجربه یک زندگی راحت‌تر در دوران بازنشستگی را تجربه کنید. تنها با پس‌انداز 10 درصد از درآمد ماهیانه می‌توان سرمایه خوبی برای روز بازنشستگی پس‌انداز کرد، قدرت خرید را افزایش داد و رفاه بیش‌تر خانواده را تضمین کرد.                                   شما می‌توانید با پرداخت مبلغ حق بیمه به انتخاب خودتان به مدت 2۰ الی ۳۰ سال پرداخت، اندوخته خوبی را در پایان مدت قرارداد پس‌انداز و به‌صورت یکجا و در هر سنی که هستید دریافت کنید. این حق‌بیمه را می‌توانید به‌صورت منظم سالانه، 6 ماهه و 3 ماهه و یا ماهانه پرداخت کنید، بنابراین هرچقدر حق‌بیمه بیش‌تری پرداخت کنید؛ سود بیشتری به شما تعلق می‌گیرد و اندوخته بیشتری نیز پس‌انداز کنید. از مزایای بیمه مکمل بازنشستگی عدم محدودیت سنی برای بازنشسته شدن است. شما می‌توانید در سن سی‌سالگی نیز بازنشسته شوید البته اگر از بدو تولد یا حتی سن 10 سالگی حق‌بیمه پرداخت کرده باشید.

 

چقدر باید پرداخت کنم؟

حداقل میزان حق‌بیمه‌ای که برای داشتن بهترین بیمه بازنشستگی باید پرداخت کنید؛ ماهیانه 100 هزار تومان است. ولی با مبالغ کمتر هم می‌توان بیمه بازنشستگی خوبی داشت.

 

آیا می‌توانم زمان ازدست‌رفته را با پرداخت حق بیمه بیشتر خریداری کنم؟

این امر امکان‌پذیر می‌باشد اما با توجه به رابطه مستقیم شیب سرمایه‌گذاری با سن افراد، برای 15 سال زمان باید مبلغی بسیار بیشتر از دو برابر پرداخت کرد.

 

خرید بیمه عمر پاسارگاد

خرید بهترین بیمه عمر

بیمه بازنشستگی چیست؟/بیمه بازنشستگی مناسب چه کسانی است؟ /مشاورین بیمه

مزایای بیمه‌نامه عمر و بازنشستگی عبارت‌اند از:

  1. پوشش درمان بیماری‌های خاص (سرطان، سکته قلبی، سکته مغزی، جراحی قلب باز، پیوند اعضا) به میزان 200 میلیون تومان
  2. معافیت مالیاتی پس‌انداز
  3. مشارکت در منافع (فرد بیمه‌شده در 85% منافع حاصل از سرمایه‌گذاری شریک است و هرساله رقم آن توسط شرکت اطلاع‌رسانی می‌شود)
  4. پرداخت وام به بیمه‌شدگان (بیمه‌گزار می‌تواند به مقدار 90% ارزش بازخریدی خود را وام بگیرد به تعداد نامحدود و با بهره کم)
  5. پرداخت هزینه‌های پزشکی در اثر حادثه به مبلغ 25 میلیون تومان و سالیانه
  6. پرداخت غرامت ازکارافتادگی به میزان 60 میلیون تومان
  7. معافیت از پرداخت بقیه اقساط در صورت ازکارافتادگی
  8. پرداخت سرمایه فوت بیمه‌شده (بدون کسر مالیات و به افرادی که خود فرد در بیمه‌نامه ذکر کرده)

 

برای تهیه بهترین بیمه عمر و بازنشستگی همین الان اقدام کرده و از این لینک به صورت آنلاین خرید انجام بدهید تا علاوه بر استفاده از مشاورین مجرب بیمه جهت پاسخگویی به سوالات شما،از هدیه خرید آنلاین نیز بهره‌مند شوید.

خرید بیمه عمر پاسارگاد

خرید بهترین بیمه عمر

 بیمه بازنشستگی چیست؟/بیمه بازنشستگی مناسب چه کسانی است؟ /مشاورین بیمه