بیمه عمر کارمندان بیمه پاسارگاد/پس‌اندازی مطمئن برای آینده/مشاورین بیمه “زندگی خوب من”

 

 

چرا کارمندان دولت باید بیمه عمر داشته باشند؟

تمام کارمندان دولت بالاخره روزی بازنشسته می‌شوند و حقوق آن‌ها توسط سازمان بازنشستگی یا تأمین اجتماعی پرداخت خواهد شد اما معمولاً این حقوق کفاف اداره یک زندگی عادی را نیز نمی‌دهد چه برسد به زندگی یک خانواده که اکثراً فرزندان آن‌ها نیز به سن دانشگاه یا ازدواج رسیده‌اند و اکنون نیازمند داشتن یک حقوق خوب یا پس‌انداز عالی می‌باشند که متأسفانه این‌گونه نیست.

اما راه‌حل چیست؟

با داشتن یک بیمه عمر مکمل بازنشستگی مناسب در کنار پس‌انداز صندوق بازنشستگی می‌توانید تجربه یک زندگی راحت‌تر در دوران بازنشستگی را تجربه کنید. تنها با پس‌انداز 10 درصد از حقوق ماهیانه می‌توان سرمایه خوبی برای روز بازنشستگی پس‌انداز کرد، قدرت خرید را افزایش داد و رفاه بیش‌تر خانواده را تضمین کرد.

بیمه عمر کارمندان بیمه پاسارگاد

بیمه عمر کارمندان بیمه پاسارگاد

  چرا بیمه عمر کارمندان بیمه پاسارگاد را به کارمندان دولتی و غیردولتی پیشنهاد می‌کنیم؟

مزایا و ویژگی‌های بیمه عمر چه کمکی می‌تواند به سطح رفاه و آسایش زندگی این قشر مهم از جامعه داشته باشد؟

فایده داشتن بیمه عمر برای یک کارمند چیست؟

کارمندان تقریباً شغل بی‌خطر و کم‌خطری دارند بنابراین پوشش‌های بیمه عمر شامل حوادث، ازکارافتادگی، نقص عضو، بیماری‌های خاص و… برای این قشر از جامعه جذابیت چندانی ندارد اما همه میدانیم چیزی که غیرقابل‌پیش‌بینی هست حوادث و بیماری‌ها هستند و اگر برای این موقع فکری نکرده باشیم زمانی که اتفاق بیافتند زندگی از روال عادی خارج‌شده و شاید هم زندگی از هم بپاشد.

عده‌ای از کارمندان و افراد عادی جامعه صحبت از داشتن یک بیمه خوب و مکمل را بدشگون می‌دانند ولی اگر به این افراد گفته شود که لاستیک یدک خودروتان را وقتی‌که الآن به آن نیاز ندارید دور بیندازید یا بیمه شخص ثالث ماشینتان را تمدید نکنید در مقام دفاع از خود و طبعاً نقض حرف خود برمیایند.

آیا داشتن لوازم‌یدکی باعث حادثه می‌گردد یا جلوگیری از در جاده دورافتاده ماندن در یک‌شب سرد زمستانی؟

بنابراین پیش‌بینی دفع خطر برای مواقع ضروری منطقی به نظر میاید.

عده‌ای از کارمندان هم داشتن بیمه عمر در محل کار (بیمه عمر زمانی یا به‌شرط فوت) را کافی می‌دانند درصورتی‌که این دو بیمه عمر تفاوت فاحشی باهم دیگر دارند.

عده‌ای دیگر نیز داشتن بیمه درمان و تکمیل درمانی خوب محل کار را بهانه خوبی برای عدم نیاز به عمر ذکر می‌کنند غافل از این‌که این بیمه‌ها هم قسمت کمی از هزینه‌ها را پوشش می‌دهند و باید یک بیمه دیگر نیز در کنار تمام بیمه‌ها داشته باشند که علاوه برداشتن پوشش خوب حوادث و بیماری‌های خاص، یک پس‌انداز بلندمدت با سود عالی نیز داشته باشند.

 

بیمه عمر کارمندان طرحی با پوشش‌ها و مزایای بی‌نظیر

 

ازجمله مزایا و پوشش‌های بیمه عمر کارمندان به شرح ذیل می‌باشد

 

  • داشتن پوشش بیماری‌های خاص، حوادث، ازکارافتادگی و… بیمه عمر

شما با داشتن این بیمه‌نامه در مواقع نیاز با خیال راحت و آسوده به تأمین هزینه‌های درمانی خود می‌پردازید زیرا این بیمه‌نامه اکثر هزینه‌های آن را متقبل می‌شود

 

  • بیمه عمر کارمندان یک سرمایه‌گذاری تضمین‌شده

در کنار تمام پوشش‌هایی که بیمه عمر ارائه می‌دهد یک طرح سرمایه‌گذاری بی‌نظیر نیز می‌باشد. سپرده‌گذاری و حق بیمه‌های پرداختی فرد در طی مدت قرارداد در صندوق بیمه‌نامه او ذخیره می‌شود و در طول تمام مدت بیمه با سود تضمینی و مشارکت در منافع زیاد شده و در پایان مدت بیمه‌نامه تا چندین برابر مبلغی که فرد پرداخت کرده به او بازپرداخت خواهد شد. این بیمه‌نامه قابلیت بازخرید قبل از سررسید را بدون جریمه فسخ قرارداد را نیز دارد.

 

  • تأمین مالی در مواقع نیاز توسط بیمه عمر کارمندان

همه ما در مواقعی نیاز به وام حتی کوتاه‌مدت برای رفع نیازهای خود داشته‌ایم ولی گرفتن وام از بانک‌ها دارای روال خاص و بروکراسی خاص خود بوده و همیشه نیز پرداخت نمی‌گردد. دریافت وام از محل صندوق بیمه عمر کارمندان زمانی که نیاز مالی سریع داریم بسیار سودمند است. این ویژگی بیمه عمر کارمندان در زمان خرید یا تعویض ماشین، تعویض وسایل منزل، تأمین هزینه‌های تحصیلی فرزندان و حتی خرید منزل می‌تواند به‌عنوان کمک‌هزینه مفید واقع گردد.

 

  • تخفیف در بیمه‌های اموال با داشتن بیمه عمر کارمندان

همه ما دوست داریم در هنگام خرید هر نوع وسیله‌ای از فروشنده با چانه زدن تخفیف بگیریم. با داشتن بیمه عمر کارمندان شرکت بیمه پاسارگاد تخفیفانی در بیمه بدنه خودرو و بیمه آتش‌سوزی منزل برای بیمه‌گذار قائل می‌شود آن‌هم در همه سالهایی که عضو بیمه عمر کارمندان بیمه پاسارگاد هستید و با افزایش میزان اندوخته میزان تخفیف نیز افزایش می‌یابد.

 

  • تعیین میزان و نحوه پرداخت حق بیمه عمر کارمندان بیمه پاسارگاد

میزان و نحوه پرداخت حق بیمه عمر کارمندان بیمه پاسارگاد توسط خود کارمند تعیین می‌شود این پرداخت‌ها می‌تواند به‌صورت سالانه، شش‌ماهه، سه‌ماهه یا ماهانه باشد و بالطبع در پرداخت‌های سالانه سود بیشتر عاید بیمه‌گذار نیز می‌گردد.

 

 جهت خرید آنلاین بیمه عمر کارمندان بیمه پاسارگاد روی لینک کلیک کنید

خرید بیمه عمر پاسارگاد

خرید بهترین بیمه عمر

 بیمه عمر کارمندان بیمه پاسارگاد