بیمه عمر کارگران پاسارگاد/مشاوران بیمه” زندگی خوب من ” / شرکت بیمه پاسارگاد

 

بیمه عمر کارگران پاسارگاد

بیمه عمر کارگران پاسارگاد

بیمه عمر کارگران پاسارگاد : با توجه به مشکلات اقتصادی که روزانه گریبان گیر کارگران زیادی می‌شود و همچنین وضعیت ناپایدار  بازار و دست‌خالی پیمانکاران باعث ناراحتی کارگران هم شده است. کارگران برای تضمین کارشان از دل‌وجان برای پیمانکار مایه می‌گذارند ولی این باعث افزایش حق روزانه او نمی‌شود چون‌که دستمزد روزانه او مشخص هست و کارگر به‌مرورزمان  فرتوت و فرسوده می‌شود. با از دست دادن میزان توانایی احتمال رخداد حوادثی که در زندگی هر فرد غیرقابل‌پیش‌بینی است در زندگی کارگری بسیار بیشتر می‌شود و دراین‌بین حوادثی که به دلایل مختلف ازجمله بی‌توجهی یا کم‌توجهی، عدم رعایت مقررات ایمنی توسط کارگر یا پیمانکار او را زمین‌گیر می‌کند. و با توجه به اینکه دستمزد کارگران روزمزدی هست در چنین مواقعی همان مبلغی که عنوان دستمزد دریافت می‌کرد قطع می‌شود.

 

 

چرا کارگران باید بیمه عمر داشته باشند؟بیمه عمر کارگران پاسارگاد

کارگری بسته به‌سختی کار ازجمله مشاغل پرزحمتی است که باعث کوتاه‌تر شدن عمر انسان می‌شود. و هیچ‌وقت تضمینی نیست که کارگر حتی با رعایت نکات و مقررات ایمنی و استفاده از پوشش‌های خاصی نظیر لباس و کلاه ایمنی بازهم در جریان حوادث آسیب جدی نبیند.مسئله‌ای که از خود آسیب مهم‌تر هزینه‌های درمانی بالایی است که معمولاکسی جز خود کارگر عهده‌دار آن نخواهد بود.

نداشتن پاداش بازنشستگی ازجمله مسائلی هست که به این قشر آسیب روحی نیز وارد می‌کند.تمام کارمندان رسمی دولت هنگام بازنشستگی مبلغی را به‌عنوان پاداش بازنشستگی دریافت می‌کنند ولی متأسفانه کارگران روزمزد از این پاداش بی‌بهره هستند و کارگران مشمول بیمه تأمین اجتماعی این پاداش را به‌صورت سنوات از کارفرما دریافت می‌کنند.

اکنون وقت آن است که کارگران خود به فکر یک راهکار باشند و با اقدام برای اخذ بیمه‌نامه عمر کارگران پاسارگاد، خودشان ضامن رفاه خانواده خود در شرایط ناگوار باشند

 

 

بیمه عمر کارگران پاسارگاد؛ پشتوانه‌ای از اکنون تا آینده

 

پوشش پزشکی حوادث بیمه عمر کارگران پاسارگاد

 هر امر ناگهانی ناشی عاملی خارجی یا داخلی که باعث آسیب و جراحت، فوت یا ازکارافتادگی شود حادثه خوانده می‌شود. در بیمه پاسارگاد افراد بالای ۱۲ سال می‌توانند با بیمه عمر کارگران پاسارگاد خود را بیمه و با پرداخت حق بیمه در مواقع نیاز از پوشش‌های بیمه استفاده کنند.

 

 

پوشش ازکارافتادگی بیمه عمر کارگران پاسارگاد

با توجه به افزایش سن ،فشار کاری و کاهش توان کار کردن هرلحظه امکان ازکارافتادگی برای کارگران وجود دارد و در آن زمان دیگر کارگر نه امکان کسب درامد دارد و نه امکان گذران زندگی با این پوشش علاوه بر تأمین هزینه‌های درمانی  و دریافت غرامت ازکارافتادگی دیگر نیاز به پرداخت حق بیمه عمر نیست و کارگر می‌تواند به‌راحتی از مزایای بیمه عمر استفاده کند.

 

 

سپرده‌گذاری و وام

مدتی پس از پرداخت حق بیمه ماهیانه، سرمایه شما با احتساب سود مشارکت به مبلغ قابل‌توجهی می‌رسد که به آن وام هم تعلق می‌گیرد. در این موقع می‌توانید از محل اعتبار سرمایه خود بدون نیاز به ضامن و تشریفات اداری در مدت‌زمان کوتاهی جهت اداره امور خود وام دریافت کنند.

 

 

مبلغ حق بیمه

مبلغ پرداختی حق بیمه را باید به نحوی انتخاب کرد که به اقتصاد خانواده فشار وارد نشود یا پرداخت آن را دچار مشکل نکند.شما می‌توانید این حق بیمه را به‌صورت ماهانه، سه‌ماهه، شش‌ماهه و سالانه پرداخت کنید.

 

 

 

بازنشستگی در هر زمان

با پرداخت منظم حق بیمه در هرزمان می‌توانید نسبت به بازخرید اقدام نمایید توجه داشته باشید که هرچقدر این زمان طولانی‌تر باشد میزان سود نیز بیشتر خواهد بود.

 

برای اطلاع از سایر مزایای بیمه عمر کارگران از طریق این لینک با ما در ارتباط باشید.

همچنین بعد از مشاوره ما جهت خرید آنلاین بیمه عمر می‌توانید ازطریق این لینک اقدام نمایید.

خرید بیمه عمر پاسارگاد

خرید بهترین بیمه عمر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *