بیمه عمر کودکان بیمه پاسارگاد

 

بهترین بیمه برای کودکان چه بیمه‌ای است؟

هنگامی‌که کودکی در یک‌خانه متولد می‌شود شور و شوقی وصف‌ناپذیر در خانه به پا می‌شود. از همان موقع والدین به فکر خرج و مخارج و آینده فرزند می‌باشند.

 

اما آیا این فقط فکر هست و می‌تواند عملی هم بشود؟

با بیمه عمر کودکان بیمه پاسارگاد می‌توانید این فکر را به عمل تبدیل کنید.

 

اما مگر می‌شود برای کودک یک‌روزه هم برنامه‌ریزی کرد؟

بله، به‌محض تولد کودک هم می‌شود برای او برنامه‌ریزی مالی انجام داد با خرید طرح بیمه تامین‌آتیه کودکان و فرزندان بیمه پاسارگاد

طرح بیمه تامین‌آتیه کودکان و فرزندان بیمه پاسارگاد

طرح بیمه تامین‌آتیه کودکان و فرزندان بیمه پاسارگاد

با خیلی از افرادی که برای مشاوره بیمه عمر هم‌کلام می‌شویم سؤالی را می‌پرسند که کم‌کاری نمایندگان قدیمی بیمه را می‌رساند. اما رسالت ما آشنایی همه مردم با بیمه عمر و شعار و هدف ما «هر ایرانی یک بیمه عمر» می‌باشد.

 

اما سؤال اغلب افراد چیست؟

اغلب افراد می‌پرسند آیا امکان داره پول سال‌هایی که گذشته و ما این بیمه‌نامه رو تهیه نکرده بودیم رو پرداخت کنیم و الآن یا چند سال زودتر بازنشسته بشیم؟به نظر شما جواب چیست؟

درسته امکان نداره چون بیمه هم باید سود کنه که بتونه با استفاده از سود مرکب به شما سود بده.

همانطور که در شکل زیر می‌بینید نسبت سن به نسبت سرمایه‌گذاری رابطه مستقیمی دارد و هرچه سن کمتر باشد میزان پولی که باید برای سپرده‌گذاری کنار گذاشته شود هم می‌تواند کمتر باشد.

 

بهترین بیمه عمر کودکان

نسبت سن به سپرده گذاری

چرا فرزندانمان به بیمه عمر وتامین‌آتیه نیاز دارند؟

اگر والدین ما مطلع بودند و در هنگام تولد فرزندانشان برای ما بیمه‌نامه عمر و تامین‌آتیه را خریداری می‌کرد، زمانی که نیاز به پول فراوان برای ادامه تحصیل، ازدواج یا کسب‌وکار داشتیم آن موقع مجبور به گرفتن وام یا فروش ملک یا ماشین برای تامین‌آتیه فرزندان نبودند.

خبر خوب این هست که الآن با گسترش اینترنت و شبکه‌های اجتماعی دیگر والدین از این‌که اطلاعی از مزایای این بیمه نداشته باشند تقریباً بعید به نظر می‌رسد.

والدین امروزه می‌توانند با باز کردن حساب بیمه عمر وتامین‌آتیه بیمه پاسارگاد برای فرزندانشان و کسب سود حاصله در طی سال‌ها یک اندوخته عالی برای آینده فرزندانشان داشته باشند.

طرح بیمه عمر و تامین‌آتیه کودک و نوجوان بیمه پاسارگاد به شما این امکان را می‌دهد به‌صورت منظم و مستمر برای آینده مالی فرزند خود پس‌انداز کنید.

 

 

بیمه عمر کودکان بیمه پاسارگاد چیست؟

با بررسی انواع صندوق‌های سپرده‌گذاری، بیمه عمر وتامین‌آتیه کودکان بیمه پاسارگاد قابلیت منحصربه‌فردی دارد که علاوه بر پوشش‌های متنوع درمانی و حوادث، ماهیت تشکیل سرمایه و پس‌انداز نیز دارد که با این پس‌انداز می‌توانید در زمان مقتضی نسبت به تأمین هزینه‌های ازدواج، تحصیل و یا ایجاد یک شغل به کمک بشتابد.

چگونه برای کودکانمان پس‌انداز کنیم؟

والدین می‌توانند قسمتی از درآمد ماهیانه خود را که برای آن برنامه‌ریزی نکرده‌اید و یا صرف هزینه‌های مختلف و تقریباً غیرضروری می‌شود را به این پس‌انداز اختصاص دهید و از مبالغ کوچک و پس‌اندازهای مختصر خود صندوق مالی ارزشمندی را برای آینده فرزندان خود ایجاد نمایید.

هزینه‌های بعضاً غیرضروری که شما به‌عنوان حق بیمه پرداخت می‌کنید با دریافت سود تضمینی و سود مشارکت در منافع در صندوق سرمایه‌گذاری فرزندتان اندوخته شده و طی سال‌های بعد با افزایش حق بیمه و سودهای متعلقه پس‌اندازی قابل‌توجه و مطمئن را برای آینده فرزندانتان فراهم می‌کند.

شما می‌توانید حق بیمه را به‌صورت سالانه، شش‌ماهه، سه‌ماهه و یا ماهانه پرداخت نمایید ولی توجه به این مسئله ضروری است که با پرداخت حق بیمه سالانه میزان پس‌انداز و سود در انتهای دوره بیشتر می‌شود.

 

قسمتی از مزایای بیمه عمر کودکان بیمه پاسارگاد

 

  • دریافت سود تضمینی

طبق مصوبه بیمه مرکزی حداقل میزان سود تضمینی برای دو سال اول بیمه‌نامه 16 درصد، برای 2 سال بعد 13 درصد و برای سال‌های بعدازآن  10 درصد در هرسال می‌باشد.

 

  • دریافت وام

از مزیت‌های بیمه‌نامه دریافت وام بدون هیچ‌گونه تشریفات اداری، ضامن و حتی چک و سفته می‌باشد. شما می‌توانید تا %90  از مبلغ ارزش صندوق بیمه‌نامه فرزند خود را وام دریافت نمایید.

 

  • معاف از پرداخت مالیات

سود پرداختی در انتهای دوره معاف از مالیات و عوارض بوده و متعلق به فرزند شما می‌باشد.

 

  • پرداخت سرمایه بدون باز‌پرداخت

سرمایه این بیمه‌نامه تسهیلات و یا وام نیست و پرداخت نیز ندارد و سود خالص شما از این سرمایه‌گذاری می‌باشد.

 

برای تهیه بهترین بیمه برای کودکان و فرزندان دلبندتان همین الان اقدام کرده و از این لینک به صورت آنلاین خرید انجام بدهید تا علاوه بر استفاده از مشاورین مجرب بیمه جهت پاسخگویی به سوالات شما،از هدیه خرید آنلاین نیز بهره‌مند شوید.

 

خرید بیمه عمر پاسارگاد

طرح بیمه تامین‌آتیه کودکان و فرزندان بیمه پاسارگاد

این یک صفحه خلاصه شده است برای اینکه شما بتوانید راحتتر تصمیم بگیرید،ولی اگر نیاز به اطلاعات کاملتر و جامعتر دارید اینجا کلیک کنید