مزایای بیمه عمر پاسارگاد/مزایای بیمه عمر پاسارگاد به زبانی ساده/مشاورین بیمه”زندگی خوب من”

در حقیقت همه ما درگذران زندگی احتیاجاتی داریم. اگر شاغل نباشیم یا شغل سازمانی نداشته باشیم هزینه سنگینی برای بعضی از حوادث باید پرداخت کنیم که از عهده بعضی‌ها خارج هست و باید بعضاً پس‌انداز چندین و چندساله رو خرج یک مشکل قابل پیش‌بینی و قابل‌برنامه‌ریزی کوتاه‌مدت کنیم و اگر کارمند باشیم و شاغل یکی از ادارات دولتی یا خصوصی، قسمتی از این احتیاج‌ها توسط سازمان برآورده می‌شود ولی نه همه آن و در همه زمان‌ها. یکی از راه‌هایی که باعث می‌شود بتوانیم با آرامش بیشتری زندگی کنیم بیمه عمر و تأمین آتیه هست. اگرچه به خاطر اسم، ماهیت و تبلیغ بد این نوع بیمه‌نامه متأسفانه در سال‌های گذشته استقبال بسیار کمی از آن شده ولی جدیداً به علت آشنایی بیشتر مردم با اقبال بسیار خوبی روبرو شده که باعث خوشحالی شرکت‌های بیمه هم شده است.

به علت ماهیت بیمه عمر یکی از محورهای توسعه کشور افزایش ضریب نفوذ آن در آن کشور هست به همین علت در سال‌های اخیر تبلیغات زیادی برای این نوع بیمه‌نامه از سوی دولت و شرکت‌های بیمه صورت گرفته.

در حقیقت می‌توان با یک هزینه جزئی خیلی از هزینه‌ها را به‌حساب شرکت‌های بیمه نوشت.

در ادامه تعدادی از مزایای بیمه عمر پاسارگاد را باهم مرور می‌کنیم.

 

1- حقوق مستمریِ بازنشستگی بازنشستگی بیمه عمر پاسارگاد

بازنشستگی بیمه عمر

در دوران بازنشستگی یا دوران کهولت نیاز به پول به علت بیماری‌ها و مشکلات این سن بیشتر می‌شود اما اگر از الآن برای این دوران فکری نکرده باشیم در آن دوران به مشکل خورده و به‌جای استراحت و لذت بردن از بازنشستگی باید به دنبال قرض کردن و… باشیم.

یکی از مزایای بیمه عمر پاسارگاد پرداخت یکجای پول سرمایه‌گذاری شده به همراه سود آن در پایان دوره یا پرداخت مستمری می‌باشد که حتی برای یک بازنشسته دولتی نیز می‌تواند یک پس‌انداز فراوان برای این دوره باشد به شرطی از الآن برای این موقع برنامه‌ریزی کرده باشیم.

2- ازکارافتادگی 

ازکارافتادگی بیمه پاسارگاد

با توجه به‌سختی نوع کار در حال انجام و یا حتی به علت حوادث غیرمترقبه امکان ازکارافتادگی پیش از موعد برای هرکسی محتمل هست. در بیمه عمر برای نیروی کار جامعه مزایای در نظر گرفته‌شده که یکی از مزایای بیمه عمر پاسارگاد و پوشش ازکارافتادگی می‌باشد که خود دارای دو قسمت پرداخت غرامت ازکارافتادگی و معافیت از پرداخت حق بیمه می‌باشد. برای این افراد در صورت اتفاق غیرمنتظره که باعث به وجود آمدن مشکل ازکارافتادگی شود علاوه بر پرداخت غرامت ازکارافتادگی تا پایان مدت قرارداد نیازی به پرداخت حق بیمه نمی‌باشد و این حق بیمه به هر میزان که باشد بر عهده شرکت بیمه پاسارگاد می‌باشد.

3- پوشش هزینه درمان حوادث 

در زندگی عادی و روزمره هر شخصی ممکن هست حادثه‌ای به هر دلیلی ازجمله بی‌دقتی، پرت‌شدن حواس، عدم رعایت قوانین و مقررات ایمنی و… خود یا اطرافیان پیش بیاید. یکی دیگر از مزایای بیمه عمر پاسارگاد پوشش هزینه درمان حوادث می‌باشد. در این مواقع اگر شخصی دارای بیمه عمر باشد تمام هزینه‌های پزشکی حادثه تا سقف مشخص‌شده در دفترچه به بیمه‌شده پرداخت می‌گردد و این‌یکی دیگر از پوشش‌های استثنایی بیمه عمر هست که آن‌هم به‌صورت سالانه و در تمام مدت بیمه‌نامه قابل‌استفاده می‌باشد. استفاده یا عدم استفاده از این پوشش هیچ‌گونه تأثیری در سود پرداختی به بیمه‌گذار ندارد.

پرداخت هزینه شامل فرانشیز نمی‌باشد، نیاز به کمیسیون پزشکی هم ندارد مگر در موارد خیلی خاص.

4- سرمایه‌گذاری و پس‌انداز مطمئن

بیمه عمر در بین انواع صندوق‌های سرمایه‌گذاری یکی از مهم‌ترین و مطمئن‌ترین سرمایه‌گذاری می‌باشد.
برخلاف بانک‌ها و با نادیده گرفتن مدت‌زمان طولانی سوددهی آن‌هم به دلیل اختلاف در میزان اقساط پرداختی، بیمه‌گذار در هرزمان می‌تواند حتی در بدترین شرایط اقتصادی، طبق اسناد بیمه‌نامه تمام پول پرداختی به همراه سود آن را طبق قانون بیمه مرکزی برداشت کند؛ و این‌یکی دیگر از مزایای بیمه عمر پاسارگاد می‌باشد.

5- غرامت نقص عضو

یکی دیگر از مزایای بیمه عمر پاسارگاد می‌باشد پرداخت غرامت نقص عضو و یکی دیگر از پوشش‌های استثنایی بیمه عمر پاسارگاد هست. همانند بقیه پوشش‌های بیمه هم استفاده یا عدم استفاده از این پوشش هیچ‌گونه تأثیری در سود پرداختی به بیمه‌گذار ندارد. پرداخت این هزینه بعد از بررسی مدارک پزشکی و تأییدیه پزشک معتمد به بیمه‌شده پرداخت می‌گردد.

6- پشتیبان خانواده بعد از فوت

هیچ‌کدام از ما انسان‌ها نمی‌توانیم مدت‌زمان عادی زنده‌بودنمان را در تعیین کنیم مگر در زمان غیرعادی؛ بنابراین با امید با خانواده زندگی می‌کنیم یا تشکیل زندگی جدیدی می‌دهیم. همیشه دغدغه این راداریم که خانواده و فرزند دلبندمان در صورت فوت ما از کجا باید هزینه زندگی‌اش را تأمین کند؛ بنابراین درزمانی که مرگ به سراغ انسان میاید باید آماده چشم بستن از این دنیا باشد و چه خوب است که علاوه بر توشه آخرت یک توشه دنیوی نیز برای بازماندگان به‌جا گذاشته باشیم.

 و دریکی دیگر از مزایای بیمه عمر پاسارگاد تا سقف 500،000،000 تومان می‌توانیم پوشش فوت تهیه کنیم که مبلغ قابل‌توجهی برای بازماندگانی که تنها چشم امیدشان ما هستیم باشد.

7- پوشش هزینه سنگین بیماری‌های خاص

مزایای بیمه عمر پاسارگاد به همین‌جا ختم نمی‌شود. از پوشش‌های استثنایی بیمه عمر، پوشش پرداخت هزینه‌های سنگین بیماری‌های خاص شامل سکته قلبی، سکته مغزی، انواع سرطان، پیوند اعضای حیاتی بدن و جراحی قلب باز هم در صورت ابتلا تا سقف 400،000،000 ریال و برای هر بیماری به‌صورت جداگانه پرداخت می‌گردد و همان‌طور که قبلاً اشاره شد استفاده یا عدم استفاده از این پوشش هیچ‌گونه تأثیری در سود پرداختی به بیمه‌گذار ندارد.

پرداخت هزینه شامل فرانشیز نمی‌شود نیاز به کمیسیون پزشکی هم ندارد و کافی هست پرونده پزشکی تحویل شرکت بیمه گردد و پزشک معتمد پس از بررسی مدارک، مدارک را برای پرداخت هزینه به شرکت بیمه عودت می‌دهد.

8- دریافت وام

دریافت وام از روی بیمه‌نامه تا سقف 90 درصد ارزش بازخریدی بیمه‌نامه بدون داشتن ضامن، چک، سفته و مراحل اداری یکی دیگر از مزایای بیمه عمر پاسارگاد می‌باشد. همه ما در مواقعی نیاز به پول‌هایی شاید حتی ناچیز و کوتاه‌مدت هم داشته‌ایم اما امکان تهیه آن را به دلایلی ازجمله نداشتن امتیاز وام، خجالت کشیدن از رو انداختن به اقوام یا حتی نداشتن ضامن نداشته‌ایم. در این مزیت بدون توجه به تمام مراحل و مدارک و فقط با درخواست بیمه‌گذار تا سقف 90 درصد ارزش بازخریدی بیمه‌نامه در عرض کمتر از یک هفته به بیمه‌گذار پرداخت می‌گردد.

9- آتش‌سوزی و زلزله منزل مسکونی

در قسمت حوادث روزنامه، یا حتی اخبار و حتی نزدیک‌تر از آن در شهرها و همسایگان اطرافمان از اخبار زلزله و آتش‌سوزی و ویرانی‌های آن به‌کرات شنیده‌ایم ولی خیلی‌ها هنوز نمی‌دانند که با داشتن یک بیمه‌نامه زلزله و آتش‌سوزی با مبلغی جزئی می‌توان از تبعات بعدازاین حادثه دل‌خراش مثل چشم‌به‌راه بودن کمک دولت و ملت آن‌هم با دادن وام (اگر دسترسی به ضامن معتبر مهیا باشد) برای بازسازی مجدد منزل جلوگیری کرد.

یکی دیگر از مزایای بیمه عمر پاسارگاد پوشش آتش‌سوزی و زلزله منزل مسکونی می‌باشد. در این مواقع با داشتن این نوع بیمه‌نامه و انتخاب این پوشش به‌راحتی با دادن درخواست به شرکت بیمه و بازدید شرکت بیمه می‌توان به‌راحتی هزینه مجدد بازسازی منزل را تهیه کرد و نکته قابل‌توجه آن‌هم بلاعوض بودن این هزینه می‌باشد و مانند باقی پوشش‌های استفاده از این پوشش در سود پرداختی به بیمه‌گذار تأثیری ندارد.

10- پرداخت آسان حق بیمه

کی دیگر از مزایای بیمه عمر پاسارگاد پرداخت آسان حق بیمه می‌باشد.فقط کافی هست نرم‌افزار مربوطه را روی گوشی خود نصب کنید و به راحتی با یک کارت عضو شتاب و با داشتن رمز دوم نسبت به پرداخت حق بیمه اقدام نمایید.در این لینک نحوه پرداخت توضیح داده شده است.

امیدوارم توانسته باشیم به صورتی روان و قابل‌هضم مزایای بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد را توضیح داده باشیم.

همان‌طور که مشخص شد با پرداخت درصدی کم از حقوق و دریافتی ماهیانه می‌توان از فاجعه‌ای بزرگ بعد از پیشامدی نابهنگام جلوگیری کرد و حداقل یکی از تبعات آن را شامل اغتشاش ذهنی برای تهیه هزینه‌ها و پرداخت هزینه‌ها می‌باشد را از هم‌اکنون مدیریت کرد.

برای خرید آنلاین بیمه پاسارگاد می‌توانید به این لینک مراجعه نمایید.

خرید بیمه عمر پاسارگاد

خرید بهترین بیمه عمر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *